Aktuality

 

19. 7. 2019 | Tento týden jsme konečně zahájili předprodej prvních bytů ve zcela novém projektu Rezidencia Albelli v Košicích. „Staré Mesto. Nový život.“ Tak zní motto rezidenčního areálu se supermarketem, obchody a službami na hranici Starého Mesta. Ceník i další informace naleznete na www.albelli.sk.


7. 6. 2019 | Včera se uskutečnily v centru Drážďan hned dvě oslavy. Ve spolupráci s naším partnerem, společností Baywobau, jsme oslavili kompletní dokončení a kolaudaci projektu Boulevard am Wall I se 117 byty a obchodními prostory a zároveň úspěšné dokončení hrubé stavby navazující etapy Boulevard am Wall II se 170 byty a supermarketem. Za CTR promluvila Alice Horvath-Muska.


30. 5. 2019 | V tomto týdnu jsme uzavřeli jednání a podepsali kupní smlouvu na koupi velké rozvojové lokality v Drážďanech. Nový pozemek nám umožní vybudovat v následujících letech přímo na břehu Labe zcela nový převážně rezidenční zelený areál s nádhernými výhledy na řeku i panorama města.


10. 5. 2019 | Letos jsme konečně po dvouleté pauze znovu kopli do země i v Praze a zahájili výstavbu dlouho očekávaného projektu Viktoria Center.


10. 4. 2019 | V projektu Boulevard am Wall I v centru Drážďan se v minulém týdnu uskutečnilo místní šetření ke kolaudaci.
Nyní se již vše připravuje k brzkému předání budovy globálnímu investorovi, fondu Patrizia, který celý objekt koupil a bude byty i obchodní prostory pronajímat.


2. 4. 2019 | V sobotu 30. 3. 2019 jsme se již tradičně stali Hlavním partnerem ankety "Košičan roka 2018". Cenu si v kategorii Síň slávy převzala z rukou JUDr. Martina Saučina, místopředsedy představenstva společnosti VSH development, za významného akademického sochaře Jána Mathé in memoriam jeho žena Eva.


28. 3. 2019 | V pátek 22. 3. jsme společně oslavili okamžik, který je pro každého pražského rezidenčního stavitele stále vzácnější a vzácnější. Po dlouhých 8,5 letech od akvizice pozemku nabylo právní moci stavební povolení na očekávaný multifunkční projekt Viktoria Center v Praze 3.


15. 2. 2019 | Přímo v přízemí našeho projektu Rezidence pri Radnici v Košicích byl nedávno otevřen nový supermarket Fresh Plus.
Obyvatelé projektu si tak mohou vyřídit nákupy bez nutnosti startovat auto nebo cestovat hromadnou dopravou.


9. 1. 2019 | Společnost VSH development, člen skupiny CTR group, podpořila Dětskou fakultní nemocnici Košice a darovala jejím pacientům nové lavičky do čekáren.


14. 12. 2018 | V dokončeném a již globálně prodaném projektu Boulevard am Wall I v centru Drážďan právě vrcholí zařizování kvalitními kuchyněmi na míru. Předpoklad předávání dokončeného projektu klientovi je na přelomu března a dubna 2019. Prohlédněte si některé z nich v galerii.


3. 11. 2018 | V projektu Panorama Pražačka na Praze 3 byl prodán poslední volný byt. Podívejte se na fotografie tohoto úspěšného projektu.


7. října se tým kolegů z VSH development zúčastnil Mezinárodního maratonu míru v Košicích.
Závodu se zúčastnily 2 štafetové týmy reprezentující naše projekty Rezidencia pri radnici a Business Centre Košice, přičemž nejlepší z nich zvládl maratonskou trať ve skvělém čase 4:24:07.


3. 9. 2018 | Vzorové apartmány projektu nájemních bytů Marina Apartments v Regensburgu byly dokončeny a plně vybaveny.


17. 8. 2018 | V rámci teambuildingu vyrazila část zaměstnanců CTR group a jejich kolegů ze sesterské firmy VSH Development do Slovinska, kde vystoupala na tamější nejvyšší vrchol Triglav a následně sjela na raftech část řeky Soča.


23. 7. 2018 | Stavba projektu Rezidencia pri radnici v Košicích dospěla ke svému závěru. Poslední část projektu (sekce A, B, C) obdržela dne 19. 7. kolaudační souhlas.
V nabídce jsou poslední atraktivní volné byty – prohlédněte si je ZDE.


Dne 6. 6. se uskutečnilo slavnostní odhalení první Lavičky Václava Havla na Slovensku, která je součástí projektu Rezidencia pri radnici v centru Košic.
Slavnostního odhalení se zúčastnila řada významných osobností z několika zemí Visegrádu. Slova vyzývající k zamyšlení pronesli bývalí prezidenti Polska a Slovenska Lech Wałęsa a Rudolf Schuster, stejně jako bývalí ministři zahraničí a kultury České republiky Daniel Herman a Karel Schwarzenberg, který byl i Havlovým kancléřem. Za Košice pak promluvil také úřadující viceprimátor Martin Petruško.
Lavička Václava Havla v symbolické podobě dvou křesílek a kulatého stolku pod lípou je významnou poctou památce posledního prezidenta Československa a prvního prezidenta svobodné České republiky a demokratickým hodnotám, které osobně reprezentoval. Umělecké dílo vytvořil blízký přítel prezidenta Havla Bořek Šípek.


31. 5. 2018 | Stavba projektu Rezidencia pri radnici v Košicích překonala důležitý milník. Část projektu (D, E, F, G) obdržela dne 22. 5. koladuační souhlas.
V sekci A, B, a C se dokončuje fasáda a probíhá instalace zařizovacích předmětů koupelen a dveří v jednotlivých bytech.


30. 5. 2018 | Společnost VSH Development, člen skupiny CTR, podpořila projekt Nadácie Križovatka „Mamička, dýchám“, v rámci kterého věnovala košické Klinice dětí a dorostu LF UPJŠ a DFN 12 monitorů dechu pro novorozenecké oddělení.


30. 5. 2018 | Za účasti mnoha významných domácích i zahraničních osobností z oblasti vědy, kultury a politiky se 29. 5. uskutečnila charitativní galavečeře nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.
Generálním partnerem večera v bývalém kostele svaté Anny (Pražská Křižovatka) byla společnost CTR group. Programem provázel moderátor Libor Bouček a hudební výstup obstarala zpěvačka Tonya Graves.


13. 4. 2018 | Zaměstnanci VSH development se zúčastnili tradičního charitativního Narcisového běhu na podporu Ligy proti rakovině, jehož hlavním partnerem se stal projekt Rezidencia při radnici.


6. 4. 2018 | V samém centru Drážďan proběhla za účasti mnoha významných hostů oslava dvou významných událostí. Dokončení hrubé stavby Haus Merkur II a zároveň položení základního kamene Haus Merkur III. Oba projekty byly již dříve odprodány nemovitostnímu fondu Patrizia, který je po kolaudaci převezme.

Fotogalerie:

Videogalerie:


15. 3. 2018 | Prohlédněte si novou Knihu projektů pro rok 2018. Najdete v ní nejen aktuální údaje o všech realitních projektech v České republice, Německu a na Slovensku, ale dozvíte se i o dalších aktivitách naší skupiny – letecké přepravě nebo těžbě zeolitu a obchodu s cementem.
Knihu si můžete prohlédnout ZDE.


23. 2. 2018 | Dokončený projekt Panorama Pražačka v Praze 3 obdržel v uplynulých dnech od Magistrátu hl. m. Prahy číslo popisné, již brzy tak začne předávání bytů novým majitelům. V nabídce jsou ještě poslední dva volné byty.


26. 1. 2018 | Odbor výstavby MČ Praha 3 vydal kolaudační souhlas na projekt Panorama Pražačka.


12. 1. 2018 | Projekt Panorama Pražačka překonal další důležitý milník. Dne 11. 1. proběhlo místní šetření kolaudační komise a po jeho skončení jsme spolu s dodavateli neformálně oslavili dokončení výstavby.
V nabídce jsou poslední dva volné byty, prohlédnout si je můžete zde:
Poslední volné byty


5. 1. 2018 | 22. 12. jsme podepsali smlouvu na globální prodej celého projektu Haus Merkur III v Drážďanech přednímu německému nemovitostnímu fondu Patrizia. 


21. 12. 2017 | Projekt Panorama Pražačka v Praze 3 je téměř dokončen.
Vše úspěšně směřuje ke kolaudaci v lednu 2018.


16. 11. 2017 se uskutečnila oslava dokončení hrubé stavby projektu Marina Apartments v Regensburgu. Přítomní hosté se přímo od představitelů CTR group dozvěděli podrobnosti o chystaném konceptu nájemního bydlení a také zajímavosti z výstavby. Všechny přítomné díky telemostu pozdravila zástupkyně investora Alice-Horváth Muška.
www.marina-apartments.de


25. 10. 2017 | Společnost VSH Development, člen skupiny CTR, podpořila projekt Nadácie Križovatka „Mamička, dýchám“ v rámci kterého věnovala Košické nemocnici L. Pasteura 15 monitorů dechu pro novorozenecké oddělení.
Tyto monitory umožňují předcházet syndromu náhlého úmrtí, kterých je na Slovensku každoročně až 30 případů.


13. 10. 2017 | Podívejte se na novou webovou prezentaci našeho projektu nájemních bytů s názvem Marina Apartments Regensburg. Kromě aktuálních fotografií z výstavby si na webu můžete prohlédnout např. vizualizace exteriérů či půdorysy bytů.
Web naleznete na adrese: www.marina-apartments.de


1. 10. 2017 se tým z řad zaměstnanců CTR group a kolegů z VSH Development zúčastnil Mezinárodního maratonu míru v Košicích.
Závodu se zúčastnilo hned 6 štafetových týmů reprezentujících náš projekt Rezidencia pri radnici, přičemž nejlepší z nich zvládl maratonskou trať ve skvělém čase 4:01:19.


8. 9. 2017 | V zářijovém vydání měsíčníku Development news vyšel zajímavý rozhovor s Jánem Horváthem, ředitelem divize Real Estate společnosti CTR group.

pdf icon CTR staví již ve třech zemích regionu CEE


9. 8. 2017 se uskutečnilo slavnostní položení základního kamene našeho projektu Haus Merkur II v centru Drážďan. Ukončení výstavby je naplánováno na I. Q. 2019. Již dříve byl projekt odprodán nemovitostnímu fondu Patrizia, který jej po kolaudaci převezme.


20. 7. 2017 | Interview s Jánem Horváthem o košických projektech společnosti VSH development v KOŠICE:DNES TV.


12. 7. 2017 | V Hospodářských novinách vyšel zajímavý článek o prodeji našeho drážďanského projektu Haus Merkur II. 

pdf icon Česká firma CTR Group prodala v Německu bytový projekt. Inkasuje miliardu korun


27. 6. 2017 | V pondělí 26. 6. 2017 jsme podepsali smlouvu na globální prodej celého projektu Haus Merkur II v Drážďanech přednímu německému nemovitostnímu fondu Patrizia. Projekt bude nadále realizován pod vedením společného podniku CTR a našeho lokálního partnera Baywobau, společnost Patrizia jej převezme až po jeho úspěšné kolaudaci.


23. 6. 2017 | Za účasti mnoha významných domácích i zahraničních osobností z oblasti vědy, kultury a politiky se 22. 6. uskutečnila galavečeře na oslavu 20. výročí založení nadace VIZE 97 manželů Havlových.
Generálním partnerem večera v bývalém kostele svaté Anny (Pražská Křižovatka) byla společnost CTR group.
Slavnostní menu připravili vyhlášení kuchaři ze společnosti Kampa Group v čele s šéfkuchařem Markem Raditschem. Programem provázel moderátor Libor Bouček a hudební výstup obstaral houslista Pavel Šporcl.


26. 5. 2017 | Demolicí stávajícího objektu byla zahájena realizace nové etapy Business Centra Košice. Otevření nového polyfunkčního areálu je naplánováno na čtvrtý kvartál roku 2019.


30. 4. 2017 | Hrubá stavba projektu Panorama Pražačka v Praze 3 je dokončena. Probíhá instalace páteřních rozvodů vody, kanalizace, topení a oken.
Prodáno je již 75 % bytů!


24. 3. 2017 | 21. března se uskutečnilo slavnostní otevření nájemní části projektu Residenz am Zwinger v Drážďanech. Slavnosti se zúčastnilo na 200 hostů, kteří měli možnost ochutnat lahůdky od vyhlášeného kuchaře Gerda Kastenmaiera, jehož restaurace je součástí projektu.
Finále celého večera obstaral velkolepý ohňostroj.

Fotogalerie:

Videogalerie

   

Prezentace akce v médiích:

Sächsische Zeitung: Wohnen mit Hotelservice (PDF + Online Version)
Dresdner Neueste Nachrichten: Offizieller Mietstart in der Residenz am Zwinger in Dresden (PDF + Online Version)
Dresden Morgenpost: Der Zwinger hat 'nen neuen Nachbarn (PDF)


15. 3. 2017 | Právě jsme zahájili prodej poslední etapy projektu Rezidencia pri radnici v centru Košic.
Nově najdete v nabídce 118 bytů o dispozicích 1+kk — 5+kk, všechny ve standardu All Inclusive. Byty si můžete prohlédnout zde:
http://www.priradnici.sk/nove-byty-kosice/2etapa


6. 3. 2017 | Ve dnech 2. 3. – 5. 3. 2017 jsme se zúčastnili stavebního veletrhu HAUS 2017 v Drážďanech. Návštěvníkům jsme zde prezentovali naše německé realitní projekty Residenz am Zwinger, Haus Merkur a Marina Apartments.
Děkujeme za Váš velký zájem!


27. 2. 2017 | Slavnostním galavečerem spojeném s předáváním cen vyvrcholila v sobotu 25. 2. anketa Košičan roku 2016. Generálním partnerem ankety byla společnost CTR group prostřednictvím svého projektu Rezidencia pri radnici.
Hlavní cenu v kategorii osobnost převzal z rukou JUDr. Martina Saučina Peter Gombita, ředitel neziskové organizace Oáza – nádej pre nový život.


12. 2. 2017 | Prohlédněte si nedělní reportáž v Událostech ČT, kde vystupuje Ján Horváth —CEO real estate skupiny CTR group — a přibližuje postup koupě bytu u naší společnosti.
V doprovodných záběrech jistě poznáte i náš kompletně dokončený a zkolaudovaný projekt Atrium Kobylisy.


5. 1. 2017 | Výstavba projektu Haus Merkur I v německých Drážďanech je nyní kompletně dokončena. Celá budova byla odprodána globálnímu investorovi, který si ji v nejbližších týdnech převezme.
Níže se podívejte na fotografie projektu i vzorového bytu.


Archiv aktualit 2016

Archiv aktualit 2015

Archiv aktualit 2014

Archiv aktualit 2013