O společnosti CTR group a.s.

 

pdf icon Info brožura - projekty 2018 | Prohlédnout

 

Společnost CTR group a.s. je stabilní a silná firma s více než 35letou historií. Společnost má dlouhodobé zkušenosti ve třech hlavních oblastech podnikání. V oblasti výroby a distribuce stavebních hmot, v oblasti obchodní a privátní letecké dopravy a v oblasti realizace developerských projektů. CTR group a.s. a další společnosti patřící do skupiny společností CTR group působí nejen na území České republiky, ale také na Slovensku, v Německu, Rakousku a Maďarsku. Divize Real Estate sídlí v Praze, odkud probíhá řízení jednotlivých firem. Společnost zaměstnává a dlouhodobě buduje stabilní tým špičkových odborníků – architektů, projektantů, stavebních inženýrů, designerů a dalších profesí souvisejících s aktivitami celé skupiny.


Albertov - Pronájem bytu Praha, pronájem bytu v Praze, pronájem bytů Praha Albertov - Pronájem bytu Praha, pronájem bytu v Praze, pronájem bytů Praha Administrativní komplex Business centre Košice Byty v centru Drážďan k pronájmu - Residenz am Zwinger 


Od roku 1982, kdy se společnost začala věnovat také realizaci developerských projektů, byla dokončena již celá řada projektů zahrnujících nejen výstavbu nových bytových domů, ale také polyfunkčních komplexů. Podnikatelské aktivity v oblasti developerských projektů skupiny CTR group se v současné době koncentrují v pěti hlavních lokalitách – v Praze v České republice, v Košicích a Bratislavě na Slovensku a v německých Drážďanech a Regensburgu.

 

Na území Prahy společnost v současné době rozvíjí hned několik projektů, které jsou v různých stádiích realizace. V roce 2016 proběhla kolaudace projektu Atrium Kobylisy (140 bytů) v Praze 8 v těsné blízkosti metra. Dalším čerstvě dokončeným projektem je Panorama Pražačka (26 bytů) v Praze 3, který byl zkolaudován v lednu 2018 a který nabízí nádherné panoramatické výhledy na Prahu. Ve fázi příprav je pak další projekt v atraktivní lokalitě širšího centra Prahy – Viktoria Center s byty (cca 199 bytů), kancelářskými a retailovými prostory v Praze 3.

 

Unikátní je také projekt nájemních bytů Albertov Rental Apartments, který skupina CTR sama postavila a již několik let úspěšně provozuje. Jedná se o 269 luxusních, kompletně zařízených bytů v samém centru Prahy, které jsou určeny k dlouhodobým i krátkodobým pronájmům. Celý komplex ještě doplňuje vinice, restaurace se zahrádkou, supermarket, bankomat a několik dalších obchodů. Tímto rozsahem a pojetím nemá Albertov Rental Apartments konkurenci mezi komerčními nájemními projekty nejen v Praze, ale ani v celé České republice.

 

V německých Drážďanech jsou v současné době realizovány tři významné rezidenční projekty. Residenz am Zwinger, projekt, který byl dokončen v roce 2016 a nachází se v těsné blízkosti světoznámého drážďanského Zwingeru, obsahuje 189 bytů, z nichž 103 je kompletně zařízeno a určeno k pronájmu, zbývajících 86 bylo prodáno. Projekt Haus Merkur I s 62 byty v samém centru Drážďan vedle Altmarkt Galerie byl dokončen na konci roku 2016 a celý odprodán globálnímu investorovi. V březnu 2017 byla zahájena výstavba druhé etapy nazvané Boulevard am Wall I (117 bytů), na kterou dále navázala výstavba Boulevard am Wall II (170 bytů). Také obě tyto navazující etapy byly odprodány globálnímu investorovi, který si budovy převezme po jejich kolaudaci. Všechny etapy projektu Haus Merkur jsou realizovány společně s naším partnerem, společností Baywobau.

 

Dalším projektem realizovaným v Německu je Marina Apartments v Regensburgu. V centru města, v blízkosti Dunaje bylo na sklonku roku 2018 dokončeno 79 nájemních bytů a restaurace. Tento projekt doplní portfolio nájemních projektů skupiny.

 

V Košicích na Slovensku byl v roce 2010 dokončen výjimečný administrativní komplex Business Centre Košice I a II s celkovou komerční plochou 18000m2 určenou k pronájmu. V současné době je projekt téměř kompletně pronajat a na podzim 2017 byla zahájena výstavba již III. etapy, která tento úspěšný kancelářský komplex dále rozšíří o více než 10 000 m2 komerčních ploch a 151 nájemních bytů. Ve 2. pololetí 2018 byla dokončena výstavba rozsáhlého rezidenčního projektu Rezidencia pri radnici s 359 byty a komerčními prostory v samém centru Košic. Další rozsáhlý projekt Rezidencia Albelli s 299 byty na okraji historického centra Košic je ve fázi přípravy. V Bratislavě pak připravujeme rezidenční projekt Karloveské terasy.


Nové byty Praha 3 - Panorama Pražačka Nové byty v centru Drážďan - Residenz am Zwinger Nové byty v centru Košic - Rezidencia pri Radnici Nové byty Praha 3 - projekt Viktoria Žižkov apartments Nové byty Drážďany - Haus Merkur


Mimo oblast developerských projektů se společnosti skupiny CTR group věnují i dalším podnikatelským aktivitám:

 

Atmospherica Aviation 

Středisko letecké dopravy působící pod značkou Atmospherica Aviation zajišťuje služby privátní a obchodní letecké dopravy. Společnost provozuje šest soukromých letadel - letoun Challenger 300 kategorie Super Mid-Size Jet, dva letouny Hawker 900XP kategorie Mid-Size Jet, letoun Embraer Phenom 300 kategorie Super-Light Jet a letoun Cessna Citation Mustang kategorie Light Jet. Jsme držitelem Osvědčení leteckého provozovatele č. CZ-64 a držitelem provozní specifikace k letounům své flotily.

 

ZEOCEM, a.s. 

Dynamicky se rozvíjející společnost s 60letými zkušenostmi se zpracováním přírodních materiálů. Hlavním výrobním programem společnosti je v současnosti těžba a zpracování přírodního zeolitu a výroba produktů na bázi přírodního zeolitu. Postupným přechodem od výroby stavebních hmot se společnost stala jedním z nejvýznamnějších producentů zeolitových výrobků v Evropě.

 

DTG Optimus Kft.
Hlavní činností společnosti DTG Optimus je nákup, balení, paletizace a distribuce cementu, dále prodej a distribuce izolačních a stavebních materiálů. Společnost DTG Optimus má vedoucí pozici v oboru prodeje baleného cementu v Maďarsku. Společnost působí v oblasti distribuce izolačních a stavebních materiálů v okolí Debrecenu. Společnost byla založena v roce 2005, podnikatelskou činnost zahájila v roce 2006. Od roku 2009 je činná v oblasti prodeje cementu. Sídlo společnosti je v Debrecenu ve východním Maďarsku.

 

 

CTR group a.s. se sídlem: Praha 10, Vinohrady, Francouzská 454/74, PSČ 101 00

Adresa provozovny: Francouzská 454/74, Praha 10

IČ: 264 56 176, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7220 den zápisu: 29. 5. 2001