Aktuální volné pracovní pozice

Kontaktní formulář

Tento formulář použijte pro zaslání životopisu.

Procházet soubory
Limit na jednotlivý soubor je 10.0 MB
  Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji svůj souhlas s tím, aby společnost CTR group a.s. zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje obsažené ve formuláři, dle zásad ochrany osobních údajů (www.ctrgroup.cz/oou/zasady-ochrany-osobnich-udaju). Tento souhlas uděluji na dobu maximálně deseti let a poté zaniká, nebude-li mezitím obnoven mým opětovným přihlášením. Jsem si vědom/a toho, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že souhlas s jejich zpracováním mohu kdykoliv odvolat. Dále prohlašuji, že jsem se seznámil/a se svými právy dle GDPR (www.ctrgroup.cz/oou/informace-o-pravech-subjektu-udaju).


  Mluvíte českým a německým jazykem? Je vaším oborem stavebnictví a trh nemovitostí?

   

  Z důvodu rozšiřování našich developerských aktivit v Německu hledáme schopné a motivované lidi se stavebním či ekonomickým vzděláním a alespoň komunikativní znalostí německého jazyka.
  Pokud se touto nabídkou cítíte osloveni, zašlete nám svůj strukturovaný životopis prostřednictvím emailu jobs@ctrgroup.cz nebo kontaktního formuláře >>>


  Kromě výše uvedené nabídky obsazujeme aktuálně různé pozice pro společnosti v rámci naší skupiny. Bližší specifikaci vybrané pozice naleznete na jejím detailu pod odkazem.