Projekt Alvinczyho
Projekt Alvinczyho
Projekt Alvinczyho

Rezidencia Albelli, Košice

Moderní rezidenční komplex se nachází na pozemku ohraničeném ulicemi Alvinczyho a Bellova na okraji historického centra Košic.
Bytové domy s originální architekturou plynule navazují na stávající zástavbu a zároveň celou lokalitu urbanisticky dotvářejí. Lokalita těsně navazuje na historické centrum Košic, Hlavná ulica je pěšky dostupná do 15 minut. Ještě blíže se nacházejí zelené plochy jako stvořené pro odpočinek po náročném pracovním dni nebo pro aktivní trávení volného času – Městský park nebo okolí řeky Hornád. Rozmanitá skladba bytů od malometrážních garsonek až po velkorysá 4+kk jistě uspokojí potřeby jak singles a mladých párů, tak i větších rodin s dětmi či seniorů.

https://albelli.sk/

Stav: v přípravě

Počet bytů/ateliérů: 298

Komerční plocha: cca 1 400 m2


Projekt na mapě

Kontaktní formulář

V případě Vašeho zájmu o podrobnější informace o tomto projektu nás neváhejte kontaktovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji svůj souhlas s tím, aby společnost CTR group a.s. zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje obsažené ve formuláři, dle zásad ochrany osobních údajů (www.ctrgroup.cz/oou/zasady-ochrany-osobnich-udaju). Tento souhlas uděluji na dobu maximálně deseti let a poté zaniká, nebude-li mezitím obnoven mým opětovným přihlášením. Jsem si vědom/a toho, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že souhlas s jejich zpracováním mohu kdykoliv odvolat. Dále prohlašuji, že jsem se seznámil/a se svými právy dle GDPR (www.ctrgroup.cz/oou/informace-o-pravech-subjektu-udaju).